BIURO / DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Połączyliśmy nasze doświadczenia w dziedzinie księgowości, marketingu i doradztwa biznesowego tworząc firmę, która kompleksowo obsługuje najważniejsze dziedziny każdego biznesu.

KONTAKT

Email: biuro@qualitydot.pl

Tel.: +48 22 403 20 20

Fax.: +48 22 247 24 04

 

QualityDot Sp. z o.o.
ul. Środkowa 8, 03-430 Warszawa

DZIAŁ MARKETINGU

Jeśli nie pokażesz się z dobrej strony szerokiej rzeszy KLIENTÓW, nie możesz mówić o skutecznej reklamie. Sprawdź nasze sposoby na sprzedaż, wykonaliśmy już setki projektów i wdrożeń.

KONTAKT

Email: d.dzwigalowski@qualitydot.pl

Tel.: +48 790 028 975

QDOT W SOCIAL MEDIA
DOŁĄCZ DO ZGRANEGO ZESPOŁU SPECJALISTÓW
Dynamicznie się rozwijając zawsze poszukujemy pracowników i współpracowników, którzy mogą wnieść wartość do naszej pracy! Skontaktuj się z nami. Nawet gdy nie publikujemy ofert pracy zawsze możesz nam podesłać list motywacyjny i CV.
POSTAW NA WŁASNY ROZWÓJ, DOŁĄCZ DO QUALITYDOT

APLIKUJ TERAZ
STAŻE

Staż w doświadczonej firmie księgowej to z pewnością dobry start dla osoby chcącej wiązać swoją karierę z tą dziedziną. Zapraszamy do składania aplikacji, najlepsi stażyści mają możliwość podjęcia z nami współpracy lub pracy w biurze w Warszawie.

DLA SPECJALISTÓW

Czy jesteś doświadczoną Księgową, Księgowym? Czy szukasz pracy wymagającej ale również dającej duże pole do rozwoju osobistego? Napisz do nas, chętnie Cię poznamy, cenimy specjalistów i z chęcią nawiążemy współpracę!