BIURO / DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Połączyliśmy nasze doświadczenia w dziedzinie księgowości, marketingu i doradztwa biznesowego tworząc firmę, która kompleksowo obsługuje najważniejsze dziedziny każdego biznesu.

KONTAKT

Email: biuro@qualitydot.pl

Tel.: +48 22 403 20 20

Fax.: +48 22 247 24 04

 

QualityDot Sp. z o.o.
ul. Środkowa 8, 03-430 Warszawa

QDOT W SOCIAL MEDIA
KSIĘGOWA?
TYLKO NIEZAWODNA

Strona główna > Księgowość

TERMINOWOŚĆ ROZLICZEŃ

W naszych zespołach ksiegowych nie istnieje pojęcie spóźnienia z rozliczeniami, zawsze masz pewność, że otrzymasz na czas wszystkie niezbędnie wyliczenia i raporty abyś i Ty mógł się wywiązać z obowiązków podatkowych. Zapytaj nas o ofertę, poznaj ceny i jeśli się zdecydujesz bądź pewien jakości obsługi.

ZADZWOŃ: 22 403 20 20   biuro@qualitydot.pl

PROFESJONALIZM OBSŁUGI

Każdy Klient zyskuje dedykowaną Księgową, która będzie prowadzić i nadzorować prawidłowość rozliczeń oraz służyć pomocą w razie pytań. Na terenie Warszawy i okolic nasz kurier odbierze dokumenty raz w miesiącu w dogodnej dla Ciebie porze i miejscu, dzięki temu zyskasz sporo czasu na dojazd, zupełnie gratis.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która powstała z doświadczenia specjalistów z dziedziny zarówno finansów, księgowości i rachunkowości jak i ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy. Dzięki czemu pod szyldem QualityDot i QualityTax oferujemy pełen zakres obsługi outsource'ingowej dla poważnych firm.