BIURO / DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Połączyliśmy nasze doświadczenia w dziedzinie księgowości, marketingu i doradztwa biznesowego tworząc firmę, która kompleksowo obsługuje najważniejsze dziedziny każdego biznesu.

KONTAKT

Email: biuro@qualitydot.pl

Tel.: +48 22 403 20 20

Fax.: +48 22 247 24 04

 

QualityDot Sp. z o.o.
ul. Środkowa 8, 03-430 Warszawa

QDOT W SOCIAL MEDIA
-30% CENY OBSŁUGI
KSIĘGOWEJ
Naszą wizją podczas tworzenia działu obsługi księgowej w QualityDot było zaprojektowanie oferty tak kompleksowej aby każdy przedsiębiorca rozpoczynajacy swój biznes jak również już go prowadzący w naszych progach znalazł kompleksową pomoc w dziedzinie finansów, marketingu, prawa - tak też sie stało, stworzyliśmy QualityDot.

Strona główna > Oferta -30%

REWOLUCYJNA OFERTA POŚRÓD BIUR RACHUNKOWYCH ZARÓWNO DLA KLIENTÓW ZMIENIAJĄCYCH KSIĘGOWĄ JAK RÓWNIEŻ NOWYCH FIRM

Nigdy więcej nie toń w papierach, nigdy więcej nie zastanawiaj sie czy Twoja Ksiegowa wyrobi się na czas lub czy będzie w stanie Ci doradzić.

Poznaj naszych specjalistów, księgowe i doradców, którzy pokażą Ci, że w konkurencyjnych cenach Twój biznes może być obsługiwany tak kompleksowo i efektywnie jak nigdy wcześniej! Skontaktuj się z QualityDot i bądź pewien jakości.

Działamy w obszarze obsługi księgowej i rachunkowej już od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie zdobyliśmy prowadząc księgowość zróżnicowanych podmiotów gospodarczych działających na rynku europejskim, począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych po duże spółki z o.o. oraz akcyjne.

ZADZWOŃ: 22 403 20 20   NAPISZ DO NAS