BIURO / DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Połączyliśmy nasze doświadczenia w dziedzinie księgowości, marketingu i doradztwa biznesowego tworząc firmę, która kompleksowo obsługuje najważniejsze dziedziny każdego biznesu.

KONTAKT

Email: biuro@qualitydot.pl

Tel.: +48 22 403 20 20

Fax.: +48 22 247 24 04

 

QualityDot Sp. z o.o.
ul. Środkowa 8, 03-430 Warszawa

QDOT W SOCIAL MEDIA
WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ OBSŁUGI
I NAJLEPSZE CENY
Jako doświadczeni specjaliści tworząc QualityDot wiedzieliśmy, że będzie to nasz najwyższy atut i cel, tak też się stało, sprawdź sam/sama tę jakość!. Pracując w dużym biurze mamy ten komfort, że wszystkie zespoły mogą pracować razem i wymieniać się doświadczeniami co dla Ciebie oznacza szybkość i dokładność obsługi.

Strona główna > O firmie

PONAD 20 lat DOŚWIADCZENIA W KSIĘGOWOŚCI
O QUALITYDOT

Tak, dokładnie. Średnia wieku doświadczenia specjalistycznego w naszej firmie to 20 lat. Śmiało więc możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami. Połączyliśmy nasze doświadczenia w dziedzinie księgowości, marketingu i doradztwa biznesowego tworząc firmę, która kompleksowo obsługuje najważniejsze dziedziny każdego biznesu.

JESTEŚMY KOMPLEKSOWI

Analizujemy Twoje potrzeby, doradzamy, wybieramy najlepsze rozwiązania, zapewniamy profesjonalną obsługę, dbamy o Twoje rachunki i wizerunek, dzięki czemu Ty możesz skupić się na rozwoju firmy i zdobywaniu kolejnych zadowolonych Klientów!

NA DRUGIE MAMY: KOMPLEKSOWI
Łączymy doświadczenie w marketingu, reklamie i promocji, projektowaniu graficznym, programowaniu, finansach, zarządzaniu i księgowości, kompleksowo dostarczając najwyższą jakość usług dla Twojej firmy.

Analizujemy Twoje potrzeby, doradzamy, wybieramy najlepsze rozwiązania, zapewniamy profesjonalną obsługę, dbamy o Twoje rachunki i wizerunek, dzięki czemu Ty możesz skupić się na rozwoju firmy i zdobywaniu kolejnych klientów!
PRZYNOSIMY KLIENTOM KORZYŚCI
SPRAWDŹ
ZADZWOŃ DO NAS

Poznaj naszych specjalistów, księgowe i doradców, którzy pokażą Ci, że w konkurencyjnych cenach Twój biznes może być obsługiwany tak kompleksowo i efektywnie jak nigdy wcześniej!


Skontaktuj się z QualityDot i bądź pewien jakości obsługi.

 

tel.: 22 403 20 20

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ W KAŻDEJ SPRAWIE
Tym wyróżniamy się na tle Polskich firm z naszych branż, jesteśmy jedyni! Jedyni, którzy zbudowali zespoły doświadczone zarówno w księgowości jak i marketingu!